روش های ارسال سفارش

تلاش موسسه پارت چوب خوش نما همیشه بر این بوده است که سفارشات خریداران گرامی را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال نماید تا در زمان مناسب به خریداران تحویل و موجب رضایت ایشان گردد.

کلیه ی سفارشات ثبت شده در سایت در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد ، آماده و در اسرع وقت با توجه به نوع ارسال انتخابی توسط خریدار در زمان ثبت سفارش ، تحویلِ واحد ارسال خواهد گردید.

 

روش های ارسال سفارشات :

- ارسال با باربری

 

- ارسال با پیک موتوری :

سفارشاتی که آدرس پستی آن ها ، شهرهای حومه ی نجف آباد در استان اصفهان باشد ، گزینه ی ارسال با پیک موتوری برای آن ها فعال و قابل استفاده می باشد و هزینه ی آن براساس مسافت از مبدأ (نجف آباد) متغیر خواهد بود.

شهرهایی که در حال حاضر از گزینه ی پیک موتوری می توانند استفاده نمایند :
نجف آباد ، اصفهان ، خمینی شهر ، فولادشهر ، تیران ، جوزدان ، گلدشت ، کهریزسنگ ، کوشک ، درچه

بعد از پردازش و بسته بندی سفارش ، جهت زمان بندی ارسال از طرف پشتیبانی سایت با خریدار تماس گرفته و هماهنگ خواهد شد.

لازم به ذکر است سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 18 باشند ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل پیک موتوری خواهد گردید.
سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه و جمعه یا روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل پیک موتوری خواهد گردید.

 

 

چند نکته:

. سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 11:30 صبح باشد ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل خواهد گردید.

. سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه و جمعه یا روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل خواهد گردید.

. تحویل سفارشات در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت ، کتابخانه ، رستوران ، هتل ، پاساژ و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل گیرنده ، دقیق و قابل استناد باشد.
با در نظر گرفتن این نکته ، در صورت آسیب دیدگی بسته و محصول در زمان تحویل ، خریدار موظف است از دریافت بسته خودداری کرده و صورت جلسه ی آسیب کالا را دریافت نماید .

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 19
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 09902755843 - 09136939095
ایمیل : infokhoshnama@gmail.com

موسسه پارت چوب خوش نما

موسسه پارت چوب خوش نما در تلاش است تا با ارائه کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب در مدت زمانی کوتاه کالاهای خود را به دست مشتریان برساند. ویژگی‌هایی که فروشگاه خوش نما سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد. طراح سایت