ضمانت اصل بودن محصول

با توجه به اینکه در دنیای امروز، فضای وب و خرید های اینترنتی بسیار گسترش یافته، زمینه برای انجام کلاهبرداری اینترنتی نیز افزایش پیدا کرده است. در پی این موضوع بسیاری از افراد نسبت به خرید اینترنتی دچار تردید و شک می­شوند و ترجیح می­دهند، خرید خود را حضوری انجام دهند.

اما همانطور که می­دانید، خرید اینترنتی و غیر حضوری از مزایای بسیار زیادی برخوردار می­باشد و برای مواردی مانند خرید مصنوعات چوبی که در برخی شهرهای کشور تنوع آن ها بیشتر و دارای تولید کنندگان بهتری هستند، خرید غیر حضوری می­تواند در صرفه جویی وقت و کاهش هزینه های رفت و آمد بسیار تاثیر گذار باشد.

 

موسسه پارت چوب خوش نما به منظور جلب اعتماد و آسودگی خاطر مشتریان عزیز خود اقدام به تهیه عکس و فیلم از تک تک محصولات موجود در سایت خود نموده است. تمامی تصاویری که در سایت این مجموعه قابل مشاهده بوده، از محصول واقعی گرفته شده و عیناً همان گزینه موجود است.

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 19
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 09902755843 - 09136939095
ایمیل : infokhoshnama@gmail.com

موسسه پارت چوب خوش نما

موسسه پارت چوب خوش نما در تلاش است تا با ارائه کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب در مدت زمانی کوتاه کالاهای خود را به دست مشتریان برساند. ویژگی‌هایی که فروشگاه خوش نما سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد. طراح سایت