قوانین و مقررات

قوانین عمومی :

مقررات وضع شده در سایت موسسه پارت چوب خوش نما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند. "قوانین مندرج در این سایت ممکن است در طول زمان تغییر کند که این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می گردد. آگاهی از این تغییرات به عهده ی کاربر است."

  

مسئولیت سلامت محصول در زمان ارسال ، اصالت کالا و تطابق کیفیت محصول با تصاویر موجود در سایت ، توضیحات نوشته شده مربوط به مشخصات محصولات و ارسال محصولاتی که هزینه ی آن ها پرداخت شده ، به عهده ی سایت موسسه پارت چوب خوش نما است.

 

کلیه ی محتویات سایت موسسه پارت چوب خوش نما شامل قانون حق تکثیر شده و تمامی مالکیت مادی و معنوی آن مربوط به موسسه پارت چوب خوش نما می باشد.

 

 

قوانین مرتبط با فروشنده و خریدار :

به اطلاعات خصوصی کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می نمایند ، احترام گذاشته و از آن محافظت کند و در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی مگر با مجوز رسمی از مراجع قانونی کشور قرار ندهد.

 

حتی الامکان اطلاعات و توضیحات کامل و دقیق در مورد محصولات را بر روی سایت در اختیار کاربران قرار دهد.

 

سفارشات دریافت شده از خریداران را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت سالم و بی نقص مطابق آنچه خریدار درخواست داده ، آماده و در بسته بندی مناسب ارسال نماید. لازم به ذکر است پس از تحویل بسته ها به شبکه ی پستی کشور ، هرگونه اختلال یا تأخیر در تحویل بسته به دست خریدار به عهده ی "شرکت پست جمهوری اسلامی ایران" خواهد بود.

 

 

قوانین درج نظرات :

هر کاربر مجاز است در چهارچوب قوانین و مقررات سایت ، نظرات خود را به اشتراک گذارد و پس از بررسی و تأیید کارشناسان ، نظرش را روی سایت مشاهده نماید. بدیهی است اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود ، مورد تأیید قرار نمی گیرند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آیند. سایت در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده هیچ گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید سایت موسسه پارت چوب خوش نما درباره ی محتویات نظرات نیست.

 

کاربران ارسال کننده ی نظر موظفند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز نمایند. بدیهی است هرگونه توهین و استفاده از کلمات نامناسب ، باعث تأیید نشدن نظر کاربر می شود.

 

 

ارسال سفارشات :

تلاش موسسه پارت چوب خوش نما همیشه بر این بوده است که سفارشات خریداران گرامی را به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی و ارسال نماید تا در زمان مناسب به خریداران تحویل و موجب رضایت ایشان گردد.

کلیه ی سفارشات ثبت شده در سایت در بسته بندی های مناسب به شکلی که سلامت آن تضمین گردد ، آماده و در اسرع وقت با توجه به نوع ارسال انتخابی توسط خریدار در زمان ثبت سفارش ، تحویلِ واحد ارسال خواهد گردید. (می توانید با کلیک روی لینک رو به رو ، انواع روش های ارسال ، توضیحات مربوط به آن ها و زمان تقریبی تحویل مرسوله را مطالعه فرمایید).

 

 

 

نکاتی در مورد ارسال سفارش با پیک موتوری :

. سفارشاتی که آدرس پستی آن ها ، شهرهای حومه ی نجف آباد در استان اصفهان باشد ، گزینه ی ارسال با پیک موتوری برای آن ها فعال و قابل استفاده می باشد و هزینه ی آن براساس مسافت از مبدأ (نجف آباد) متغیر خواهد بود. (می توانید با کلیک روی لینک رو به رو ، شهرهایی که در حال حاضر از گزینه ی پیک موتوری می توانند استفاده نمایند را مشاهده فرمایید).

سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه ثبت می گردد ، در صورتی که زمان ثبت سفارش قبل از ساعت 18 باشند ، معمولاً در همان روز ، و در صورتی که بعد از این ساعت ثبت گردد در ابتدای روز کاری بعد تحویل پیک موتوری خواهد گردید.

سفارشاتی که در روزهای پنجشنبه و جمعه یا روزهای تعطیل رسمی ثبت می گردد ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات تحویل پیک موتوری خواهد گردید.

 

 

پشتیبانی و پاسخگویی

روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 19
(به استثنای روزهای تعطیل رسمی)
تلفن : 09902755843 - 09136939095
ایمیل : infokhoshnama@gmail.com

موسسه پارت چوب خوش نما

موسسه پارت چوب خوش نما در تلاش است تا با ارائه کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب در مدت زمانی کوتاه کالاهای خود را به دست مشتریان برساند. ویژگی‌هایی که فروشگاه خوش نما سال‌هاست بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد. طراح سایت